بهترین برند کاندوم کدام است ؟

بهترین کاندوم کدام است

کاندوم ها در سایزها ، عطرها و طعم های مختلفی در بازار به صورت گسترده عرضه می شود. در این مقاله به این نکته که بهترین نوع کاندوم کدام است اشاره خواهیم کرد.

شاید برایتان جالب باشد که در رابطه با انواع کاندوم اطلاعات داشته باشید که برای دسترسی به منبع کلیک کنید

کاندوم‌های بسیار نازک و دنده‌ای زیادی وجود دارد که هم قول می‌دهند لذت شما را افزایش دهند و هم از شما و همسرتان محافظت کنند. اما با وجود بسیاری از کاندوم های موجود در بازار، تشخیص اینکه کدام یک برای شما بهترین است، دشوار است. به همین دلیل است که ما اینترنت را برای بهترین احساس جستجو کرده ایم، کاندوم های نازکی که در حین رابطه جنسی به سختی قابل توجه هستند.

 

این کاندوم های نازک تقریباً به هر چیزی که شما یا شریک زندگیتان نیاز دارید پاسخ می دهد.

کاندوم را از کجا بخریم ؟

پخش کننده کاندوم جدید در بازار، کاندوم های PS دارای کاندوم های نازکی است که بوی تند لاتکس نمی دهد. با بیش از 500 بررسی، آنها همچنان پنج ستاره دارند. همانطور که یکی از منتقدان نوشت: “آنها را بگیرید. آنها عالی هستند. همین!”

کاندوم مناسب

کاندوم فوق حساس Durex

این شرکت این کاندوم را “فوق العاده نازک” توصیف می کند و ادعا می کند که شکل براق آن باعث می شود احساس کنید که حتی از کاندوم استفاده نمی کنید. به علاوه، برای راحتی

به سختی پوست بره وجود ندارد ، اما کیمونو MicroThin بهترین چیز بعدی برای زوج‌هایی است که می‌خواهند کاندوم طبیعی‌تری داشته باشند و در برابر بیماری‌های مقاربتی (عفونت‌های مقاربتی) محافظت کنند. به گفته سازنده، این کاندوم 20 درصد نازک‌تر از مدل‌های «نازک» رقبا است، اما همچنان به اندازه‌ای قوی است که آزمایش‌های شدید را پشت سر بگذارد.

 

خوشبختانه، کاندوم های نازک تر نباید گران باشند. این بسته 100 تایی از LifeStyles بیشترین ضربه را برای شما به ارمغان می آورد. شما همیشه یک انبار به ظاهر بی پایان از کاندوم در میز خواب خود خواهید داشت، بدون اینکه پول را خراب کنید.

کاندوم دورکس نامرئی

به گفته Durex، این کاندوم ها به قدری نازک هستند که عملاً قابل مشاهده نیستند. به گفته یکی از منتقدان آمازون، اینها “قطعاً نزدیکترین به “حتی در آنجا” هستند که من تا به حال تجربه کرده ام.”

کاندوم Okamoto 0.04 Zero Zero Four

البته، هر شرکتی می خواهد بگوید کاندوم آنها بهترین است. اما Okamoto نقدهای مثبت زیادی دریافت می کند. یکی از منتقدان توضیح می‌دهد: «شوهرم از کاندوم متنفر است، اما این کاندوم‌ها که می‌گفت در مورد کاندوم‌ها واقعاً خوب هستند.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کاندوم تروجان سوپرا بدون لاتکس Bareskin

این کاندوم های نازک یک جایگزین غیر لاتکس برای کسانی است که آلرژی دارند. یکی از طرفداران آمازون آنها را “بسیار عجیب و غریب و در عین حال عجیب و غریب و راحت” می نامد. آنها ادامه می دهند که تروجان سوپراها “باید صادقانه امتحان شوند.”

کاندوم Zioxx فوق العاده نازک به همان اندازه که می تواند نازک باشد

این کاندوم های بسیار نازک با روان کننده های مبتنی بر آب ساخته شده اند، بنابراین استفاده از آنها با کاندوم های لاتکس ایمن است و به راحتی شسته می شود. یکی از داوران می گوید که آنها را نمی توان احساس کرد، اما هشدار می دهد که باید مراقب باشید که آنها را پاره نکنید.

 

این کاندوم های غیر لاتکس و بسیار نازک برای افزایش حساسیت برای لذت بیشتر طراحی شده اند. این بسته نمونه شامل کاندوم های اصلی، میخ دار و روغن کاری اضافی این شرکت است تا احساس بهتری در هنگام رابطه جنسی داشته باشید.

کاندوم های لاتکس طبیعی Sustain – فوق العاده نازک

این کاندوم‌های بسیار نازک برای مردان و شرکایشان که ترجیح می‌دهند از مواد شیمیایی، پارابن یا عطرهای مصنوعی استفاده نکنند، ایده‌آل هستند.

 

این کاندوم های بسیار نازک تر از موی انسان، زندگی عاشقانه یکی از منتقدان آمازون را تغییر داده است. او نوشت: “واقعاً هرگز فکر نمی کردم که مهم باشد از چه نوع کاندوم استفاده می کنم.” با این حال، پس از آزمایش یک نمونه رایگان از کاندوم ONE ultra feel، من و شوهرم گیر کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید