خواستار توزیع مواد پرکننده پوستی فقط با نسخه پزشک است ، زیرا نمایندگان پارلمان اروپا هشدار می دهند که مردم در معرض آسیب هستند | اخبار انگلستان


گروهی از قانونگذاران گفتند که مواد پرکننده پوستی فقط با نسخه تجویز می شوند و تأمین کنندگان باید طبق قانون مجوز لازم برای انجام مراحل تهاجمی را داشته باشند.

گروه پارلمانی همه جانبه در زمینه زیبایی ، زیبایی و رفاه هشدار داد که جامعه در معرض خطر است و وضعیت فعلی “نمی تواند ادامه یابد”.

توصیه می شود مراجعه کنندگان قبل از اقداماتی مانند پرکننده لب ، با یک پزشک پزشکی حضوری در محل مشورت کنند و هر درمان باید تحت نظارت همان پزشک باشد تا اطمینان حاصل شود که در صورت لزوم می توانند درمان اصلاحی ارائه دهند.

https://www.youtube.com/watch؟v=iOVw7rcbB6A

آ تحقیقات اسکای نیوز در اوایل این ماه ، این آموزش گسترده غیر استاندارد در صنعت را کشف کرد ، و باعث می شود تمرین کنندگان نتوانند با خیال راحت و در برخی موارد کمتر از هزار پوند تمرین کنند.

کارولین هریس ، رئیس گروه ، به اسکای نیوز گفت که کسانی که در حال حاضر بدون اعتبار سنجی تمرین می کنند یا آموزش هایی را می بینند که توسط یک نهاد صنعت موجود شناخته نشده است ، باید سریعا متوقف شوند.

وی گفت: دولت برای معرفی آموزش و منابع مناسب برای کمک به پیشرفت صنعت باید به سرعت با مقامات همکاری کند.

این گروه از دولت خواست تا برای صدور مجوز ملی برای مدیریت نظارت بر اقدامات زیبایی غیر جراحی ، كه پایان سیستم حداقلی نظارتی “تكه تكه ، نامشخص و منسوخ” است را تنظیم كند.

توصیه های دیگر شامل محدودیت های تبلیغاتی در پرکننده های پوستی است.

پائولا در حالی که کاملاً آماده نبود ، مسیر خود را ترک کرد.
تصویر:
اسکای نیوز با تمرین کنندگانی که دوره های آموزشی خود را کاملاً آمادگی ندارند ترک می کند ، حتی اگر گواهینامه های صلاحیت خود را داشته باشند

خانم هریس و همسر او ، جودیت کامینز ، گفتند: “برای مدت طولانی ، هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه کسی می تواند اقدامات زیبایی را انجام دهد ، چه مدرکی باید داشته باشد یا کجا می تواند آنها را اداره کند وجود ندارد. حفظ وضعیت موجود یک گزینه نیست. “

گزارش آنها همچنین می گوید که همه مشتریان باید قبل از معاینه تحت معاینه روانشناختی قرار بگیرند و داشتن بیمه برای پزشکان اجباری است.

این خبر با استقبال کارشناسان صنعت روبرو شد ، بسیاری از آنها سالهاست که برای تنظیم مقررات دقیق تر در صنعت تلاش می کنند.

اما برخی احساس کردند که توصیه ها به اندازه کافی دور نیستند.

خط فک یک منطقه محبوب برای تزریق مواد پرکننده است.
تصویر:
خط فک یک منطقه محبوب برای تزریق مواد پرکننده است

پروفسور دیوید ساینز از شورای مشترک لوازم آرایشی و بهداشتی گفت: “من از گزارش APPG استقبال می کنم و از وزیر بهداشت ، نادین دوریس ، نماینده مجلس می خواهم که هرچه سریعتر در مورد توصیه ها اقدام کند.

“با این حال روشن است که دولت باید اقدامات بیشتری را انجام دهد.

به طور فزاینده ای روشن می شود که در آن زمان روش های پرخطر ، مانند تزریق سم و قرار دادن مواد پر کننده پوستی ، فقط باید توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی انجام شود که در این زمینه ها مهارت ، صلاحیت و شایستگی لازم را دارند. “

لب های این مرد پس از یک عمل پر کردن لب آلوده شد.
تصویر:
لب های این مرد پس از یک عمل پر کردن لب آلوده شد

خانم Dorries گفت: “این گزارش سهم مهمی در درک مشترک ما از پیامدهای این نوع درمان دارد و من مشتاقانه منتظر بررسی توصیه های آن در مورد چگونگی ادامه بهبود ایمنی انسان هستیم.

“هر کسی که بوتاکس یا مواد پرکننده را در نظر داشته باشد ، باید کمی استراحت کند و وقت بگذارد تا تأثیر بالقوه جراحی را روی سلامت جسمی و روانی وی بررسی کند و برای اطمینان از استفاده از یک متخصص محترم ، ایمن و متخصص واجد شرایط است.”

دیدگاهتان را بنویسید