داروی جدید آلزایمر ایزوانوماب ، که بیشتر از آنکه بر علائمی که تأیید می شوند ، باشد ، بیشتر بر ایجاد است اخبار آمریکانهادهای نظارتی ایالات متحده می توانند اولین داروی جدید برای درمان بیماری آلزایمر در بیش از یک دهه را تأیید کنند ، که احتمالاً زمینه استفاده از آن در انگلیس را فراهم می کند.

سازمان غذا و دارو (FDA) باید روز دوشنبه در مورد تصویب نوع آموزش Biogen در ایالات متحده تصمیم بگیرد.

Aducanumab آمیلوئید را هدف قرار می دهد – پلاکی که در مغز افراد مبتلا به بیماری آلزایمر جمع می شود – به کند شدن شروع بیماری کمک می کند.

این اولین درمانی است که به علت بیماری رسیدگی می کند ، زیرا روش های موجود فقط به تسکین علائم کمک می کنند.

در صورت تصویب ، این امر می تواند منجر به ایجاد سایر داروها توسط داروهای مشابه و نهاد نظارتی انگلیس ، سازمان تنظیم داروها و محصولات بهداشتی (MHRA) شود ، زیرا این داروها برای استفاده در انگلستان در نظر گرفته می شود.

سیلویا اسپایت از بارنزلی چهار سال پیش به بیماری آلزایمر مبتلا شد و به Sky News گفت که این “زندگی من را تغییر داد”.

وی گفت: “روزهایی بالا و پایین دارم که حالم خوب نیست و این باعث تغییر زندگی من شده است.”

“وقتی صحبت از دوستی ، بیرون رفتن و استراحت با دوستانتان می شود ، هنگامی که به زوال عقل مبتلا هستید ، مردم عقب نشینی می کنند زیرا از آن ترسیده و از آن دوری می کنند.”

دخترش تانیا ارد گفت که این داروی جدید به معنای استقلال بیشتر افراد مبتلا به این بیماری است.

خانم اورد گفت: “یک نکته مهم در مورد بیماری آلزایمر از دست دادن استقلال آنها است. این یکی از مشکلات اصلی فردی است که به آن مبتلا است و مشکلاتی است که آنها متحمل می شوند زیرا نمی خواهند به افراد دیگر وابسته باشند.”

شرکت دارویی بیوژن می گوید 1.5 میلیون آمریکایی واجد شرایط داروی جدید هستند که از طریق تزریق تزریق می شود.

در انگلیس ، این می تواند به حدود 850،000 نفر مبتلا به این بیماری کمک کند.

نمایندگان دارند تحقیقات آغاز شده است در پیوند احتمالی آسیب دیدگی سر در ورزش و بیماری های نورودژنراتیو پس از مبارزات توسط فوتبالیست ها و بازیکنان راگبی – سایپرز ، باشگاه دانش

دیدگاهتان را بنویسید