حدود رابطه جنسی در عقد چگونه است؟

اشکال مختلف سکس در دوران عقد

این که برای حفظ باکرگی تا ازدواج آداب وجود دارد، موضوع مهمی است و تا ازدواج تجربه جنسی نداشته باشد، یک تصمیم شخصی و فردی است. اما ازدواج با عقد شروع می شود و لزوم حفظ باکرگی تا شب عروسی را می توان رد کرد. اما باز هم این تصمیم هر زوج است. سکس دوران عقد مسئله ای است که بسیار مورد توجه است جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

دخول در دوران عقد

اگر شما و شریک زندگیتان می خواهید اولین دخول خود را در شب عروسی تجربه کنید، نیازی نیست که هر نوع رابطه جنسی را بین خود ممنوع کنید. رابطه جنسی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، به عنوان مثال رابطه جنسی دهانی، معاشقه و هر شکل دیگری از رابطه جنسی می تواند برای هر دو طرف لذت بخش باشد و تنش جنسی آنها را کاهش دهد.

 

 

رابطه جنسی مقعدی یکی از انتخاب هایی است که زوج ها در طول ازدواج انجام می دهند. برقراری این نوع رابطه صرفاً برای حفظ پرده بکارت نه تنها ممکن است برای زن ناخوشایند باشد، بلکه باعث ایجاد احساس انزجار یا بی میلی جنسی شود. از طرفی بر روابط زناشویی آنها در آینده تأثیر می گذارد.

 

نیاز به مشاوره در دوران ازدواج
گاهی اوقات یکی از زوجین اصرار زیادی به داشتن رابطه جنسی در دوران عقد دارد و دیگری تمایلی به انجام آن ندارد. دلیل ممکن است به فرهنگ یا شخصیت افراد نیز مرتبط باشد، یا ممکن است شامل مواردی مانند ترس از نفوذ باشد. در این صورت ممکن است زوجین با هم اختلاف داشته باشند.

 

منبع :

hamsartime.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید