ستاره استپ ایان ‘اچ واتکینز در مورد زندگی به عنوان یک والد تنها: “خانواده ها در هر شکل و اندازه ای وجود دارند” | اخبار هنر و هنرایان “اچ” واتکینز ، ستاره استپس درمورد چالش های تک والد بودن در هنگام شیوع همه گیر صحبت می کند.

این خواننده پدر دو پسر دوقلوی ماکسون و سیبی است ، 5 نفر که در سال 2016 از طریق یک رحم جایگزین به دنیا آمدند ، اما می گوید که او “عملا از ابتدا” پس از جدا شدن از همسر سابق خود کریگ رایدر در سال بعد ، تنها پدر و مادر تنها است.

واتکینز در حال حاضر برای این کار آماده می شود مراحل“بازگشت – با تور آرنا که قرار است اواخر امسال برگزار شود اعلام جلسه گروه در سال 2020 – اما همچنین از زندگی او ، مراقبت از پسرانش ، شعبده بازی نشان می دهد.

ج کووید -19 در طول 18 ماه گذشته دنیا را زیر و رو کرده ، والدین با چالش های اضافی آموزش در خانه و سرگرمی کودکان در هنگام ماندن در خانه ، قادر به دیدن دوستان یا سرگرمی های معمول خود ، روبرو هستند.

واتکینز به Sky News گفت ، زندگی به عنوان پدر تنها می تواند “دشوار” و “کمی دیوانه” باشد ، اما او می خواهد تأکید کند که زندگی مدرن خانوادگی در حال تغییر است.

وی به اسکای نیوز گفت: “حدس می زنم که من از ابتدا در عمل تنها والد بوده ام ، بنابراین من دقیقاً می دانم که برتر بودن اگر در آنجا تنها باشید ،” “دشوار است … دیگر یک واحد خانوادگی سنتی وجود ندارد. خانواده ها به هر شکل و اندازه ای هستند.

“در مورد خانواده های تک والد ، من کاملاً برتر هستم. بنابراین باید وقتم را تقسیم کنم و به آنچه نیاز است توجه کنم. من پلیس بدی هستم چون باید باشم ، می دانید ، من بچه ها را مدیریت می کنم. من” من با نظم و انضباط ، اما من کلاه سرگرم کننده پدرم را هم به سرم گذاشتم. بنابراین این یک کار کاملاً حقه بازی است. و این سخت است. “

واتکینز پس از تحقیق در مورد سایت تعطیلات خانوادگی Vrbo ، در مورد تجربه خودش صحبت می کند ، که نشان می دهد بیش از نیمی از (56٪) والدین تنها بیش از دو سال است که تعطیلات مناسب ندارند.

واتکینز گفت: “شما به استراحت احتیاج دارید ، به خصوص بعد از یک سال و نیم گذشته.” “منظورم این بود که غیرمنتظره و دیوانه کننده بود.”

مشترک پادکست Backstage شوید پادکست های اپل، Google Podcasts، Spotify، آب پاش

فرار در انگلیس ممکن است اکنون نسبت به زمان محاصره آسان تر باشد ، اما با تغییر سیستم چراغ راهنمایی برای سفر به خارج از کشور ، برنامه ریزی آن چندان آسان نیست.

واتکینز با اشاره به قوانین مختلف در انگلیس گفت: “من فکر می کنم اگر ما همان سرود را می خواندیم ، این امر زندگی را بسیار راحت تر خواهد کرد.” “من شخصاً چنین فکر می کنم [First Minister] مارک دریکفورد در ولز کار می کند چیز خوبی است فکر می کنم بوریس [Johnson] خیلی بی ثبات است من فکر می کنم خوب است که یک رسانه کمی شاد داشته باشیم. “

همانطور که اقدامات قفل برداشته می شود ، واتکینز پیام دیگر را برای سایر والدین تنها دارد: “فقط ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید