فتیش به چه معنا می باشد ؟

فتیش به چه معنا می باشد؟

اگرچه ارجاعات در کمیک ها یا برخی پورن های ضعیف ممکن است نشان دهد که فتیش پا فقط برای گیک ها و نردهای جهان است، فتیش پا در واقع بسیار رایج و نسبتاً ساده است.

این مطلب از سایت همسرتایم گرفته شده و فتیش به چه معنا را برایتان توضیح می دهد.

همانطور که توسط متخصص جنسی کالین سینگر تعریف شده است، فتیش پا، که به آن پودوفیلی نیز گفته می شود، یک علاقه جنسی افزایش یافته و خاص به پا و/یا کفش است. این رایج‌ترین شکل بت‌شدن اشیاء غیرجنسی یا اعضای بدن است و در مردان شایع‌تر از زنان است.

این نه تنها یک فتیش رایج است، بلکه فتیش است که به هیچ چیز دیگری نیاز ندارد و اشتراک گذاری آن بالقوه خطرناک است. این فقط به این معنی است که فعالیت های جنسی معمولی – کار با دست، رابطه جنسی دهانی ، مقاربت – عنصری از پا را به آنها اضافه می کند.

 

 


2. زندگی جنسی با فوت فتیش پا چگونه به نظر می رسد؟


برای کسی که فتیش پا دارد، پابرهنه بودن می تواند بسیار جذاب تر از دیدن یک زن برهنه باشد. این به این دلیل است که آن قسمت خاصی از بدن او همان نیرویی را روی شما دارد که ممکن است سایر بچه ها کمتر از مثلاً انحنای پشت او گرم باشند. وقتی بخشی از رابطه ای هستید که در آن دوست دخترتان فتیش پای شما را می پذیرد، به این معنی است که هر دوی شما تلاش می کنید تا بازی پا را در روال خود بگنجانید. فرد مبتلا به فتیش پا همچنین ممکن است با لیسیدن پاها، بوییدن پاها و انگشتان پا، پا گذاشتن کسی روی آنها، استفاده از پاها برای تحریک آلت تناسلی و توپ‌ها یا مالیدن پاها هیجان‌انگیز شود. همانطور که جس اوریلی توضیح می دهد ، با پرستش پا، مرد می تواند به معنای واقعی کلمه پای زن باشد . همچنین می تواند شامل هر چیزی باشد که پاها را لمس می کند، مانند کفش، جوراب، یا بانداژ یا بانداژ پا.


3. برخی از علل فتیش پا چیست؟


درست مانند هر چیز دیگری که شما را بیش از سایر بخش‌ها برانگیخته می‌کند، فتیش پا می‌تواند از مکان‌های مختلف باشد و کارشناسان جنسی موافقند که تئوری‌های زیادی در مورد اینکه چه چیزی می‌تواند باعث این میل خاص شود وجود دارد.

تجربه اولیه با پا

یک نظریه نشان می دهد که ما در پاسخ به وابستگی های جنسی، فتیش ایجاد می کنیم. اگر تجربه‌ی جنسی اولیه‌ای داشتید که پاها را درگیر می‌کرد، ممکن است ذهن و بدن شما یک ارتباط شهوانی پایدار ایجاد کرده باشند. اوریلی توضیح می دهد که این را می توان به عنوان یک پاسخ پاولویی تلقی کرد.

تمایل به ارائه

برای مردان مبتلا به فتیش پا، ممکن است این تنها چیزی باشد که آنها را روشن می کند – یا دست زدن به پاها، خیال پردازی درباره آنها یا صحبت کردن در مورد آنها. او توضیح می‌دهد که برخی از مردان می‌گویند که می‌خواهند به پای یک زن تسلیم شوند، جلوی پای او دراز بکشند، پاها و انگشتان او را بمالند، لمس کنند و بو کنند، و آنها را لیس بزنند. دکتر داون مایکل ، متخصص جنسی بالینی.

 

منبع :

healthline.com

دیدگاهتان را بنویسید