لغو آسانسور اعتباری جهانی خانواده های سخت کوش را تحت تأثیر قرار خواهد داد و مراقبت کنندگان و آرایشگران از سخت ترین آنها هستند | اخبار سیاسی

[ad_1]

استیسی اوکلی یک مدیر فروش تمام وقت است-او در طول زندگی خود هرگز نیازی به مطالبه مزایا نداشت تا اینکه یک روز چاره ای نداشت.

شریک او مت سه سال پیش در تصادف رانندگی در جاده ای که در آن زندگی می کنند کشته شد.

او تنها 28 سال داشت. او برای تربیت دخترانش تنها دو و چهار ساله باقی ماند.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش کننده ویدیو با دسترسی بیشتر استفاده کنید

مارس: بودجه 2021 – ریشی ساناک چه چیزی را اعلام کرد؟

“من به طبقه پایین رفتم ، عواقب آن را دیدم و می دانستم که او به خانه نمی رود. من آنها را دیدم که ملافه را روی بدن او گذاشتند قبل از اینکه به من بگویند او رفته است. و زندگی من فقط برای یک ثانیه وارونه شد.” “

استیسی در حال حاضر یکی از شش میلیون خانوار مدعی اعتبار جهانی است ، مزیتی که هم برای شاغلان و هم برای بیکاران اعمال می شود.

در آغاز همه گیری ، اعتبار جهانی 20 پوند در هفته افزایش یافت ، اما این اوایل اکتبر به پایان می رسدبه همه چیز از قبل برای استیسی دشوار بود.

استیسی اوکلی می گوید که این برش ضربه شدیدی به خانواده اش خواهد زد
تصویر:
استیسی یکی از شش میلیون خانواده ای است که مدعی اعتبار جهانی است

“همه چیز باید برای T. بودجه بندی شود بنابراین همه چیز باید به خوبی تنظیم شود. من باید دقیقاً بدانم که برای تامین هزینه های اولیه قبض گاز ، آب ، برق من به چه پولی نیاز دارم … در پایان برنامه چیزی باقی نمی ماند روز. ماه. “

اما او می گوید که اخراج خانواده خانواده اش ضربه بزرگی خواهد زد.

“از پیتر پول دریافت می شود و به دنبال راهی برای کاهش آن است. به دنبال راه هایی که بتوانید برای خرید هزینه کمتری هزینه کنید ، می دانم که چگونه خانه را در زمستان گرم کنم زیرا همه چیز بالا می رود. در زمستان گاهی اوقات غلات چای می خوردم تا صورت حساب ها را کاهش دهم. “

مطالعه موسسه خیریه Action for Children نشان داد که خانواده های شاغل از سال 2010 با بیشترین کاهش کلی درآمد خود از مزایا مواجه خواهند شد.

بر اساس مطالعه جدید موسسه خیریه Action for Children ، آرایشگاه ها ، قفسه های مرتب و مراقبان از جمله خانواده های کارگری خواهند بود که با بزرگترین کاهش کلی مزایا از سال 2010 روبرو هستند.

این موسسه خیریه که پس از تجزیه و تحلیل یک خانواده معمولی تک فرزندی با دو فرزند در تعدادی از مشاغل معمولی با درآمد متوسط ​​تا متوسط ​​یافت شد ، دریافت که آرایشگاه ها در بدترین حالت خود قرار خواهند داشت و به طور متوسط ​​سالانه 1.982 پوند از دست می دهند. خاموش ، و به دنبال دستیاران داروخانه. (1.946 پوند متوسط ​​ضرر سالانه) و چیدن قفسه ها (1.843 پوند).

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش کننده ویدیو با دسترسی بیشتر استفاده کنید

خانواده ها بدون افزایش اعتبار جهانی خود را برای زندگی آماده می کنند

عمران حسین ، مدیر سیاست اقدام برای کودکان ، می گوید: “من فکر می کنم دولت باید با این واقعیت کنار بیاید که اکثریت کسانی که تحت تأثیر کاهش ماه آینده قرار گرفته اند ، خانواده های کارگری هستند.

“اگر سطح زندگی افراد شاغل را پایین بیاورید نمی توانید وضعیت را برابر کنید. در اینجا ما در مورد آرایشگران ، کارگران دلسوز ، کارگران مغازه ها صحبت می کنیم ، نه برای افراد با درآمد بالا ، بلکه برای افرادی که به کار خود افتخار می کنند ، کاری که آنها انجام می دهند ، افتخار این واقعیت که آنها برای حمایت از خانواده خود کار می کنند.

آنچه ما نیاز داریم این است که از طرف دولت به رسمیت شناخته شود که این خانواده ها در حال حاضر به کمک نیاز دارند. “

وزارت کار و بازنشستگی می گوید: “همانطور که توسط وزیر بودجه اعلام شد ، افزایش اعتبار جهانی همیشه موقتی بوده است. این برنامه برای کمک به متقاضیان برای غلبه بر شوک اقتصادی و اختلال مالی در بدترین مراحل همه گیری طراحی شده بود و این کار را کرد.

“اعتبار جهانی همچنان به حمایت حیاتی از کسانی که در محل کار و بدون کار هستند ادامه خواهد داد و این درست است که دولت بر برنامه کاری ما تمرکز کند ، از افراد پشت سر کار حمایت کند و از افرادی که قبلاً برای پیشرفت و درآمد بیشتر حمایت کرده اند ، حمایت کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید