“هر کسی که هستید ، دروازه های اشتباه را سوزاندید”: کریس پاکوم پس از اینکه آتش سوزان به سمت خانه اش حرکت کردند ، به طرز وحشیانه ای | اخبار انگلستان

[ad_1]

کریس پکهام ، مجری برنامه BBC Springwatch وعده داده است که علیرغم آتش سوزی در مقابل خانه اش ، به حمایت از حیات وحش ادامه می دهد.

پیرمرد 60 ساله در خانه تنها بود که دو فرد کلاه دار در نزدیک ساعت 12 و 30 دقیقه روز جمعه به دروازه وی نزدیک شدند و خودروی آنها را آتش زدند.

خودروی لندرور منفجر شد و دروازه جلویی خانه پاکوم در نیو فارست ، همپشایر آتش گرفت و منهدم شد.

مجری تلویزیونی و محیط بان کریس پکهام همزمان با پیوستن به شورشیان ناپدید شده و معترضان HS2 هنگام تجمع در مقابل مقر High Speed ​​2 در ایستون ایستون ، لندن ، انگلیس ، 28 سپتامبر 2019 ، کارخانه ای را اداره می کند. REUTERS / سیمون داوسون
تصویر:
کریس پکهام مجری تلویزیون و دوستدار محیط زیست است

پاکوم در ویدئویی که در توییتر منتشر شد ، گفت: “تنها چیزی که می توانم بگویم این است که هر کسی که هستید ، دروازه های اشتباه را سوزانده اید.

“اگر فکر می کنید که با سوزاندن این دروازه ها ، من ناگهان حامی تیراندازی غیرقانونی غیرقانونی می شوم ، وحشیگری بی جا که بر روباهان در استان ما هنگام پاره شدن توسط سگ ها وارد می شود ، در اشتباه هستید.

“البته ، من ادامه می دهم زیرا چاره ای ندارم.

“من نمی توانم و نمی گذارم که ارعاب شما مرا از هدف من منحرف کند ، بنابراین من واقعاً نمی فهمم چرا این کار را می کنید.”

وی همچنین به 486000 دنبال کننده خود گفت که آتش سوزان هنگام فرار با خودروی فراری “تلاش زیادی برای مخفی شدن کردند” و افزود “آنها از نظارت تصویری موجود کاملاً آگاه هستند”.

پاکوم گفت ، آتش نشانان رسیدند و توانستند آتش را خاموش کنند ، اما نه قبل از آنکه “خسارت بزرگی” ایجاد شود.

وی با بیان اینکه “ترول های اینترنتی” از جمله مظنونان حمله هستند ، گفت: آنها مرتباً “جدول زمانی من را با نفرت ، اظهارات افتراآمیز ، اظهارات افتراآمیز پر می کنند ، اما نفرت زیادی برای آسیب رساندن به من و علایق من محاسبه شده است.”

“من در مورد ترول های اینترنتی تعجب می کنم زیرا دلشان برای یکدیگر تنگ می شود.

“اگرچه ما به طور م withثر با پلیس کار می کنیم ، اما قانون فعلی به این معنی است که من نمی توانم هیچ اقدامی در برابر این نوع آزار و اذیت انجام دهم ، اما این یک جنایت نفرت است – هیچ ابهامی وجود ندارد.

“این کمی بی انصافی است که وقتی بازیکنان سیاهپوست به جنایات نفرت ناخواسته و وحشتناک دچار می شوند ، مشکل را می توان حل کرد – البته عالی است ، و من کاملاً از آن حمایت می کنم.

“اما من تعجب می کنم که وقتی دوستداران محیط زیست مانند من با چنین رفتارهای نفرت انگیزی از سوء استفاده بی رحمانه مواجه می شوند ، هیچ کاری نمی توان در مورد آن انجام داد.

“زیرا در نهایت ، البته ، ارزشش را دارد – شاید قیمت دروازه من را می سوزاند و هزاران پوند خسارت وارد می کند.”

او همچنین هدف پرندگان مرده ، روباه های مرده و گورکن های مرده بوده است.

او همچنین تهدید به مرگ شد و سیم خاردار در راه خود گذاشت تا لاستیک هایش را سوراخ کند.

تنها چند ساعت پس از حمله روز جمعه ، محیط بان به سمت کاخ باکینگهام راهپیمایی کرد و از خانواده سلطنتی خواست تا عمارت خود را بازسازی کنند.

او طرفداران و پیروان خود را تشویق کرد تا به سازمان هایی مانند National Trust و National Park Authority نامه بنویسند تا از آنها بخواهند شکار دنباله دار در املاک آنها را ممنوع کنند.

در مورد حرکت بعدی خود ، او گفت: “من دروازه های جدیدی می خرم و ادامه می دهم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید