یک کارمند بیمارستان بیرمنگام در COVID از کارت بانکی بیمار مرده برای خرید چیپس ، شیرینی و نوشیدنی های گازدار از یک دستگاه فروش استفاده می کند | اخبار انگلستان


یک دستیار بهداشتی که در یک بخش COVID کار می کرد ، به دلیل استفاده از کارت بانکی بیمار مرده برای خرید چیپس ، نوشیدنی های گازدار و شیرینی از دستگاه فروش اتومبیل بیمارستان محکوم شد.

عایشه بشارت 23 ساله کارت زنی 83 ساله را گرفت که اخیراً در بیمارستان هارتلندز در بیرمنگام درگذشت.

یک پزشک زمان مرگ وی را در ساعت 15.6 ثبت کرده است. در 24 ژانویه ، اما تنها 17 دقیقه بعد ، بشارت با استفاده از سیستم پرداخت بدون تماس ، 6 خرید برای 1 پوند انجام داد.

حکم تعلیقی برای عایشه بشارت صادر شد.  عکس: پلیس در غرب میدلندز
تصویر:
پس از اعتراف به سرقت و کلاهبرداری از طریق وکالت دروغین ، برای عایشه بشارت حکم تعلیقی صادر شد عکس: پلیس در غرب میدلندز

او بعداً عصر بعد یکبار دیگر 1 پوند خرید کرد و بعد از چهار روز که به محل کار خود بازگشت دوباره دو بار تلاش کرد – اما تاکنون کارت توسط خانواده لغو شده بود.

بشارت از جاده فارم ، بیرمنگام ، در هنگام جابجایی در تاریخ 28 ژانویه در بند 1 دستگیر شد و هنوز کارت بیمار را داشت.

وی در ابتدا به پلیس گفت که کارت را روی زمین پیدا کرده و هنگام پرداخت هزینه تنقلات آن را با کارت خودش “اشتباه” کرده است.

بشارت روز چهارشنبه در دادگاه سلطنتی در بیرمنگام حضور یافت ، جایی که اعضای هیئت منصفه شنیدند که کارتها به رنگهای مختلف است و وی قوانین ضایع شدن دارایی بیمار را نادیده گرفته است.

او به سرقت و کلاهبرداری از طریق وکالت نادرست اعتراف کرد و به او دو ، پنج ماه زندان محکوم شد تا همزمان بدود و به مدت 18 ماه قطع شود.

اندرو اسنودن ، افسر تحقیق ، از پلیس وید میدلندز ، گفت: “این یک شکست وحشتناک اعتماد و رنج برای خانواده مقتول بود.

“آنها وقتی فهمیدند کارت بانکی گم شده است – و البته مطمئناً فهمیدند که کارت توسط شخصی گرفته شده است که قرار بود از آن مراقبت کند” باید با مرگ یکی از عزیزانشان از COVID کنار بیایند.

“افسر رابط بیمارستان ما در حال همکاری نزدیک با تیم امنیتی Heartlands برای جمع آوری شواهد در این پرونده است. من می خواهم از آنها و خانواده مقتول برای حمایت در طول تحقیقات تشکر کنم.

“من برای خانواده بهترین آرزوها را برای آینده دارم و با این اعتقاد راسخ امیدوارم که آنها بتوانند از این قسمت ناراحت کننده ادامه دهند.”

دیدگاهتان را بنویسید