50 Cent on Power Book III: Raising Kanan – خواننده رپ کورتیس جکسون می گوید از یک تجربه کودکی برای نمایش جدید استفاده کرده است | اخبار هنر و هنر


کورتیس جکسون نیز 50 Cent نامگذاری شده است ، اما با وجود نام مستعار ، که خلاف آن را نشان می دهد ، به نظر می رسد که این ستاره در نیمه راه کارها را انجام نمی دهد.

هنگامی که او اولین آلبوم خود را به نام Get Rich Or Die Tryin ‘منتشر کرد ، این پرفروش ترین رکورد هیپ هاپ تا به امروز شد ، در حالی که طبق برنامه تلویزیونی Power او یکی از موفق ترین سریال های تلویزیون های حق بیمه در ایالات متحده بود. شبکه Starz.

این منجر به چهار مجموعه جداگانه شد و آخرین آنها ، Power Book III: Raising Kanan ، بر این موضوع تمرکز دارد که چگونه شخصیت جکسون در Power ، Kanan Stark ، فروشنده مواد مخدر ، به مردی تبدیل شد که ساخته است.

کورتیس '50 سنت 'جکسون در قدرت.  عکس: Myles Aronowitz / Starz
تصویر:
کورتیس ’50 سنت ‘جکسون در سریال اصلی Power بازی کرد و اکنون در مورد جدایی صحبت می کند. عکس: Myles Aronowitz / Starz

جکسون به اسکای نیوز گفت که او از سازنده سریال ، کورتنی آ. کمپ ، خواسته است “بدترین شخصیتی را که در تلویزیون دیده اند بازی کند – بنابراین اگر من در حال بازی در نقش یک آدم بد هستم ، می خواهم نقش یک آدم بد واقعی را بازی کنم. “

اما پیش از تاریخ نشان می دهد که چگونه او به این ترتیب به پایان رسید ، با جکسون داستان سالهای جوانی کانان را تعریف کرد.

“رفتن به پیش از تاریخ شخصیت او به معنای نشان دادن تمام آسیب های او و همه چیزهایی است که او – چیزهایی که شما می گذرانید ، آنها همان کاری را می کنند که شما هستید ، من به آن اعتقاد دارم – و چیزهایی که او تجربه کرده و تجارب او را سخت کرده است به حدی که او از همان نوعی بود که ما در ابتدا در پاور می دیدیم. “بنابراین شما چیزهایی را می بینید که او گذرانده و او را به آن تبدیل کرده است.”

جکسون برای دادن اصالت به شخصیت ، از تجربه خودش وام گرفت و در محله کوئینز نیویورک بزرگ شد.

مکای کورتیس در حالی که کورتیس ، نقش Kanan را در Power Book III: Raising Kanan بازی می کند
تصویر:
ستارگان مکای کرتیس در Power Book III: Raising Kanan نسخه جوانی از شخصیت جکسون کانان را بازی می کنند. عکس: نیکول ریولی / استارز

یکی از صحنه های آغازین نمایش ، کانان جوانی را می بیند که پس از ضرب و شتم به خانه مادرش می دوید ، اما او به جای اینکه او را تسلی دهد ، به او می گوید که باید مبارزه را یاد بگیرد و او را در بازی برگشت همراهی کند.

“اینها چیزهای واقعی است ، مثل اینکه من بی ادب بودن در پارک را قبل از اینکه مادرم مرا به پارک برگرداند ، تجربه کردم و من بیش از بچه های پارک از او ترسیدم ، بنابراین در نهایت به مبارزه با شما بازگشتم. به جای اینکه با مادرم سروکار داشته باشم. “

“و شما با آن کنار می آیید ، و این نوعی دیدگاه شما را تغییر می دهد ، مثل اینکه من دیگر نخواهم رفت که به مادرم غر بزنم تا مرا برگرداند ، من فقط قبل از اینکه او متوجه شود من با آن مقابله خواهم کرد” من می ترسم یا از شخص دیگر می ترسم ، بنابراین به نوعی در مراحل اولیه بخشی از شخصیت من تغییر کرد.

“شاید بزرگترین چیز توصیف روابط من با مادرم خیلی زود بود ، می دانید ، زیرا او تنها منبع بود ، بنابراین او مانند منبع همه چیز خوب بود. اگر او از شما عصبانی است ، پس هیچ چیز خوبی وجود ندارد ، شما می دانید که من چه می گویم ، و شما مانند هستید ، وای ، نه ، فقط مرا به پارک برگردانید ، من ترجیح می دهم دعوا کنم تا با آن کنار بیایم. “

کورتیس '50 سنت 'جکسون در قدرت.  عکس: مایلس آرونویتس / استارز
تصویر:
جکسون داستان تربیت کانان را روایت می کند. عکس: مایلس آرونویتس / استارز

مانند خود پدر ، جکسون هم اکنون این بت پرستی والدین توسط فرزندانشان در طرف دیگر رابطه را تصدیق می کند.

“زمانی وجود دارد كه كودكان به پدر و مادر خود به عنوان ابرقهرمان نگاه می كنند زیرا آنها چیزهای دیگر زندگی را كه باید انجام دهند ، كار و هر چیز دیگری برای ایجاد راحتی نمی فهمند.

“پسر کوچک من اکنون ، او مرا چنین می بیند ، فکر می کند ،” پدر من می تواند این کار را انجام دهد – بدون شک پدر من می تواند این کار را انجام دهد “، به عنوان مثال اگر کسی می تواند پرش کند و او می گوید” پدر من می تواند آن را بپرد “خیلی دور ،” او گفت ، “من می توانم هر کاری انجام دهم ، و این شگفت آور است.”

مادر جکسون در هشت سالگی درگذشت و مادربزرگ و مادربزرگش همچنان بزرگ شدند. در آنجا او یکی از نه نفر بود و پول زیادی برای دور زدن نداشت ، اما دوستان مادرش او را زنده نگه داشتند. ستاره می گوید این کسانی بودند که او را وادار کردند هر کاری برای درآمدزایی لازم است انجام دهد.

او می گوید: “من به سفر خود نگاه می کنم ، برخی از تصمیماتی که مادر من گرفت راهنمای من بود و این به این دلیل است که افراد زندگی او تصور آزادی مالی را داشتند ، آنها این چیزهای خوب را در مقابل من داشتند.”

“آنها هر آنچه شما می خواستید به دست آوردند ، بنابراین به نوعی من را به همان شیوه عجله و انجام کارهای مختلف هدایت کرد ، و ، می دانید ، من فقط سقف آن را زدم و می خواستم کارهای بیشتری انجام دهم ، بنابراین من درگیر موسیقی و سرگرمی شدم ، جایی که ما کارهایی را انجام می دهیم که فراتر از آن سطح موفقیت باشد ، کاملاً.

“مثل این [what his mum’s friends had] کوچکترین چیز است ، شما می دانید منظور من چیست ، من فقط در آن لحظه که کوچک بودم احساس بزرگ بودن کردم. “

مشترک پادکست Backstage شوید پادکست های اپل، Google Podcasts، Spotify، آب پاش

جکسون به استودیو بازگشت تا موسیقی جدیدی برای Raising Kanan بسازد. در این ترانه ها همکاری وی با هنرمندان نوظهور دیده می شود – که نشان دهنده تجربه شخصی وی از آغاز فعالیت در صنعت موسیقی در زمان همکاری با امینم و دکتر دره است – اما اکنون جکسون کسی است که باتجربه است و باعث تقویت مشخصات دیگران می شود.

وی می گوید آغاز کارش برای مذاکرات عجیب بود. “اولین آلبوم من Get Rich Or Die Tryin” بزرگترین آلبوم هیپ هاپ بود – هنوز – 13 میلیون رکورد برای اولین آلبوم فروخته شده است. اگر اولین آلبوم شما خیلی بزرگ است – این گفته را می دانید ، اول هرگز شانس دیگری پیدا نمی کنید برداشت – بنابراین مردم هرگز به اندازه آنچه که در آن لحظه انجام داده اند قدردان شما نخواهند شد. “

با سری دوم Power Book III: Raising Kanan که پیش از پخش اولین نمایش ، نمایش دیگری از Starz به نام Black Mafia Family و سریالی برای نتفلیکس به سفارش Starz ساخته شد ، جکسون چیزهای زیادی برای مشغول نگه داشتن او دارد.

او می گوید که از نظر حرفه تلویزیونی ، از شخصی الهام گرفته است که برنامه های شخصی خود را بسازد.

“شغل سیلوستر استالونه حرفه من است و این به این دلیل است که او پروژه هایی را انجام داد که باعث موفقیت حرفه او شد. او راکی ​​ساخت ، وی رمبو را ساخت ، یک طرح فرار را ساخت – او این امتیازات را خودش می سازد ، ایده درستی را که می تواند ارائه می دهد. آن را کار کنید و پروژه و همه چیز را بنویسید. “

“بنابراین من دوست دارم مواردی را که درگیر آنها هستم توسعه دهم و بعد از مرحله به مرحله اجرای پروژه احساس علاقه می کنم.”

Power Book III: Raising Kanan اکنون از سرویس پخش Starzplay خارج شده است

دیدگاهتان را بنویسید