COVID -19: “تعطیلات تابستانی به عنوان یک کپسول آتش نشانی عمل می کرد” – چرا کارشناسان پیش بینی می کنند که با افتتاح مدارس COVID افزایش یابد | اخبار انگلستان

[ad_1]

صدها هزار دانش آموز این هفته به کلاس های درس باز می گردند و کارشناسان پیش بینی افزایش موارد COVID-19 مربوط به افتتاح مدارس در انگلستان و ولز را دارند.

اتحادیه های معلمان از بسیاری از اقدامات ایمنی برای مقابله با شیوع این بیماری ابراز نگرانی کرده اند ویروس در مدارس از پایان مهلت معاف می شوند.

این باعث شده است که دولت با ادعاهایی که دنبال می کند روبرو شود “ضربه و امید” استراتژی بازگشت دانشجو

در برابر پس زمینه ترس هایی که کودکان بیشتری به آن مبتلا می شوند کووید با افتتاح مدارس ، خطر این ویروس برای جوانان چیست و آیا می تواند افراد 12 ساله را برای کاهش عفونت های جدی واکسینه کند؟

مدارس اسکاتلند ماه گذشته بازگشایی شد
تصویر:
در اسکاتلند ، ماسک صورت هنوز در طول روز مدرسه مورد نیاز است

آیا با باز شدن مدارس کودکان بیشتر به ویروس کرونا مبتلا می شوند؟

دکتر دیوید استرین ، استاد ارشد بالینی در دانشکده پزشکی دانشگاه اکستر می گوید پاسخ ساده بله است.

او به اسکای نیوز گفت: “تعطیلات تابستانی درست مانند یک آتش سوزی کار می کرد.”

“آنچه ما در حال حاضر انتظار داریم این است که نرخ افزایش یابد و تعداد R به حدود 1.7 برسد – دو برابر اساسی تعداد موارد به صورت هفتگی.”

جریان انگلستان شماره تکثیر ویروس کرونا – یا مقدار R – طبق آخرین اطلاعات رسمی بین 1 تا 1.1 است.

در اسکاتلند مواردی از کووید در بین جوانان مشاهده می شود ناگهان بلند شد دو هفته پیش مدارس بازگشایی شدند و محدودیت ها برداشته شد.

کارشناسان هشدار داده اند که “به احتمال زیاد” تا پایان ماه سپتامبر سطوح بالایی از عفونت در مدارس بریتانیا وجود خواهد داشت.

مشاوران علمی دولت گفتند که گسترش واکسن برای بسیاری از دانش آموزان “تقریباً تفاوتی نخواهد کرد” ، زیرا در حال حاضر فقط در نوجوانان 16 و 17 ساله و برخی از کودکان خردسال در معرض خطر بیشتر ویروس قرار دارد.

یکی از دانش آموزان آکادمی Outwood در دانکستر تست کووید را انجام می دهد
تصویر:
یکی از دانش آموزان آکادمی Outwood در دانکستر تست کووید می گیرد

خطر ابتلا به COVID برای کودکان چیست؟

به گفته دکتر استرین ، اکثر کودکانی که به COVID مبتلا می شوند ، “بیماری بسیار بسیار خفیفی” را تجربه می کنند که چیزی بیشتر از یک سرماخوردگی شدید نیست.

اما او می افزاید: “آنها می توانند آن را به والدین منتقل کنند ، بنابراین این خطر وجود دارد که هر والدین واکسینه نشده ای از فرزندانشان به آن مبتلا شوند ، اما واقعا این خطر وجود دارد.”

بر اساس این گزارش ، کمتر از 30 نفر زیر 18 سال در انگلیس در فوریه 2020 تا مارس امسال بر اثر بیماری کووید درگذشتند کمیسیون مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی (JCVI).

پروفسور تیم اسپکتور ، دانشمند برجسته در مطالعه ZOE COVID، گفت که “هنوز بسیار بسیار بعید است که اگر فرزند شما مبتلا به کووید شود ، در بیمارستان بماند.”

دکتر مایکل آبسود ، مشاور ناتوانی عصبی اطفال ، گفت که اکثر کودکان بستری در بیمارستان با این ویروس “خوشبختانه به خوبی بهبود می یابند”.

وی افزود: متأسفانه بیست و چهار کودک در موج اول همه گیری جان خود را از دست دادند ، اما بسیاری از آنها دارای بیماریهای همراه بودند که آنها را در معرض خطر بیشتری قرار داد.

این شرایط بهداشتی پرخطر شامل شرایط عصبی ، اختلالات شدید آموزشی و برخی اختلالات ژنتیکی مانند سندرم داون است.

کودکان مبتلا به سرکوب سیستم ایمنی – به این معنی که آنها سیستم ایمنی ضعیفی دارند – چه در نتیجه یک بیماری یا به دلیل مصرف دارو ، همچنین در معرض افزایش خطر ابتلا به COVID هستند.

شایع ترین علائم COVID در کودکان چیست؟

NHS می گوید علائم اصلی COVID در کودکان تب است. سرفه جدید و طولانی مدت ؛ و از دست دادن یا تغییر در بو یا مزه.

اما اما دانکن ، پروفسور غدد درون ریز بالینی در کالج کینگ لندن ، گفت که عفونت بدون علامت در کودکان شایع است.

او می گوید: “به طور متوسط ​​بین 40 تا 70 درصد از افرادی که به این ویروس مبتلا می شوند هیچ علامتی ندارند.”

پروفسور دانکن می گوید علائم می تواند بسته به سن کودک متفاوت باشد ، در حالی که درد معده در کودکان کوچکتر بیشتر است ، در حالی که کودکان بزرگتر بیشتر از دست دادن حس بویایی رنج می برند.

مدت زمان بیماری همچنین ممکن است نشان دهد که آیا کودک مبتلا به COVID است یا خیر.

پروفسور دانکن گفت ، کودکان مبتلا به COVID با علائم علامتی تایید شده حدود شش روز بیمار هستند ، در حالی که کودکان مبتلا به بیماری دیگر به طور متوسط ​​به مدت سه روز در وضعیت بدی به سر می برند.

مدارس اسکاتلند ماه گذشته بازگشایی شد
تصویر:
مدارس اسکاتلند ماه گذشته بازگشایی شد

خطر ابتلا به کووید طولانی مدت برای کودکان چقدر است؟

بر اساس بزرگترین مطالعه جهان در مورد COVID-long بلند ، از هر هفت کودک آلوده به ویروس کرونا یک نفر ممکن است تقریباً چهار ماه بعد علائم داشته باشد.

محققان نزدیک به 7000 کودک را مورد بررسی قرار دادند ، از جمله کودکانی که در ماه های ژانویه تا مارس مبتلا به کووید مثبت بودند و گروهی که در همان دوره منفی بودند.

نویسنده اصلی این مطالعه ، پروفسور سر ترنس استیونسون ، گفت: “شواهد ثابتی وجود دارد که نشان می دهد برخی از نوجوانان پس از آلوده شدن به COVID علائم مداوم خواهند داشت”.

وی گفت: “مطالعه ما این شواهد را تأیید می کند ، با سردرد و خستگی غیر معمول شایع ترین شکایت است.”

دکتر استرین گفت نگرانی هایی در مورد تأثیر طولانی مدت COVID بر دانش آموزان وجود دارد.

او به اسکای نیوز گفت: “کودکان در واقع قارچ هستند.”

“اگر بچه ها به دلیل خستگی و مه مغزی مدرسه نگذارند ، روی سلامت آنها تأثیر می گذارد.”

آیا کودکان باید در برابر کووید واکسینه شوند؟

واکسن های ضد کووید پیشنهاد شده است همه نوجوانان 16 و 17 ساله در انگلستان و کسانی که جوانتر هستند و شرایط بهداشتی جدی دارند ، یا اگر با فردی در معرض خطر بالا زندگی می کنند.

JCVI هنوز تصمیم نگرفته است که آیا توزیع را برای همه کودکان 12 تا 15 ساله گسترش دهد یا خیر.

مطالعه ای که دکتر استرین و سایر متخصصان انجام دادند نشان داد که ضربه زدن به نوجوانان و کودکان “می تواند نقش حیاتی” در کاهش عفونت ها و مرگ و میر کرونا داشته باشد.

آنها پیش بینی کردند که واکسیناسیون همه کودکان 12 تا 15 ساله در انگلستان می تواند همه مرگ و میر ناشی از COVID را تا 18 reduce کاهش دهد و تا دسامبر 21 izations بستری شدن در بیمارستان را کاهش دهد.

دکتر استرین به اسکای نیوز گفت: “بیشتر جان نجات یافته ها مربوط به سن والدین و پدربزرگ و مادربزرگ است.”

“این استدلال اخلاقی است. ما بیشتر کودکان واکسینه شده را برای نجات جان والدین و پدربزرگ و مادربزرگ های خود واکسینه می کنیم.”

دکتر استرین گفت موارد نادری از میوکاردیت – التهاب قلب – با واکسن Pfizer و Moderna گزارش شده است و معتقد است JCVI در مورد تصمیم آنها برای تعیین این خطر “محتاط” بوده است.

تحقیقات وی ، که مورد بازبینی قرار نگرفت ، توسط Moderna تأمین شد ، اما او اصرار داشت که شرکت هیچ تاثیری بر یافته ها ندارد.

آیا نسخه های جدید COVID خطر بیشتری برای کودکان ایجاد می کند؟

نوع دلتا هنوز باعث ایجاد بیماری خفیف تری در کودکان نسبت به بزرگسالان می شود ، اما به گفته دکتر استرین “عفونت جدی تری” نسبت به سایر گزینه ها است.

او می گوید: “ما می دانیم که کودکان می توانند گزینه دلتا را بگیرند و گزینه دلتا را دریافت کنند و از گزینه دلتا به اندازه کافی کپی کنند تا افراد دیگر را آلوده کند.”

“در نوع آلفا ، موارد بسیار کمی از انتقال از کودک به بزرگسال گزارش شده است.

“با گزینه دلتا ، ما مطمئناً موارد را در هر دو جهت مشاهده می کنیم ، بنابراین می دانیم که این مسری بیشتر مسری است.

“هر چیزی که بین شما و شخص دیگر مسری تر است ، در بدن شما نیز مسری تر است.”

پادکست روزانه را در دنبال کنید پادکست های اپل ، پادکست های Google Spotify ، آب پاش

دکتر استرین همچنین ابراز نگرانی کرد که اگر موارد “به میزان قابل توجهی افزایش یابد” ، ممکن است جهش های جدیدی رخ دهد.

وی گفت که ظهور نسخه جدیدی که به راحتی در خارج از خانه منتقل شود ، تأثیر زیادی بر دانش آموزان خواهد داشت.

وی گفت: “اگر کودکان به طور ناگهانی نتوانند ماسک های خود را در زمین بازی بردارند و همچنین آنها را در کلاس درس بردارند ، این امر می تواند بر رشد روانی کودکان تأثیر زیادی داشته باشد.”

کودکان برای محافظت از خود در برابر COVID در مدرسه چه می توانند بکنند؟

مدارس و کالج های انگلستان دیگر مجبور نیستند برای کاهش اختلاط دانش آموزان را به مدت یک سال در بالن های گروهی نگه دارند و استفاده از دستمال مرطوب دیگر توصیه نمی شود.

اگر کودکان با یک مورد مثبت COVID برخورد کردند نباید منزوی شوند. در عوض ، آنها باید آزمایش PCR را دریافت کرده و تنها در صورت مثبت بودن جدا شوند.

اما از همه دانش آموزان دبیرستانی دعوت می شود در بازگشت به کلاس ، دو آزمایش برای دستگاه های جانبی در مدرسه – با فاصله سه تا پنج روز – در انگلستان انجام دهند.

دکتر استرین گفت والدینی که نگران این هستند که فرزندانشان در مدرسه به ویروس کرونا مبتلا شوند باید آنها را تشویق کنند که در مواقع مناسب و در فاصله اجتماعی از ماسک صورت استفاده کنند.

کودکانی که نتیجه آزمایش آنها مثبت است باید استراحت کرده و “به اندازه نیاز خود زمان صرف کنند” ، و افزود: “به نظر می رسد بهبود و تحت فشار قرار دادن خود یکی از عوامل خطر برای یک بیماری طولانی کووید است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید