COVID-19: تونی بلر می گوید: “وقت آن است که تفاوت بین کسانی که واکسن زده اند و ندارند.” اخبار انگلستان


تونی بلر گفت که “زمان تمایز دادن” بین افرادی است که واکسن ویروس کرونا دارند و فاقد آن هستند.

نخست وزیر پیشین هشدار داد که “معالجه افرادی که واکسینه شده اند و همچنین افرادی که این کار را انجام نداده اند به هیچ وجه منطقی نیست” – و گفت که اقدامات آرامش بخش برای کسانی که از هر دو نمونه استفاده کرده اند محرک قدرتمندی خواهد بود.

اظهارات آقای بلر زمانی انجام شد که معلوم شد 13.5 میلیون دوز اول و دوم است کووید -19 واکسن ها در ماه مه داده شدند و یک رکورد جدید ماهانه را ثبت کردند.

رهبر سابق حزب کارگر همچنین برنامه NHS را که ثابت می کند شخصی واکسینه شده است ،
تصویر:
تونی بلر برنامه NHS را توصیف کرد ، که ثابت می کند شخصی واکسینه شده است “ناکافی”

رهبر سابق حزب کارگر همچنین برنامه NHS را که ثابت می کند کسی واکسینه شده است “ناکافی” توصیف کرد و هشدار داد که باید ساده تر و موثرتر باشد.

اظهارات وی در پاسخ به گزارش جدید م Instituteسسه تغییر جهانی تونی بلر بود که می گوید “وضعیت واکسن مهم است” و وجود شکاف های بهداشتی “به شهروندان اجازه می دهد وضعیت خود را به روشی ایمن و برای حفظ رازداری ثابت کنند”.

نویسندگان این گزارش می گویند اگر سیستم عبور از سلامت در داخل و خارج از کشور استفاده شود ، “ما می توانیم همه موارد را بپوشانیم ، همه ابزارها را بپوشانیم و با حذف محدودیت های خاص برای واکسیناسیون کامل ، مانند سایر روش ها ، با سایر کشورها همسو شویم ، اقتصاد را به طور پایدار باز کنید. “

آنها افزودند: تا زمانی که جهان تا حد زیادی واکسینه نشده و خطر یک گزینه جدید همچنان قابل توجه باقی بماند ، داشتن گزینه ای برای ابزار مسدود کردن صریح برای اینکه کشور بتواند آزادانه و با خیال راحت زندگی کند ، امری حیاتی است.

آقای بلر گفت: “زمان آن فرا رسیده است که برای محدود کردن محدودیت بین واکسینه شده و غیر واکسینه شده تمایز قائل شویم ، همانطور که شهروندان اینجا برای اهداف داخلی هستند. همچنین برای شهروندان ما و سایر کشورها از نظر مسافرت بر اساس واکسیناسیون به طور قابل توجهی خطر را کاهش می دهد. “

این مرد 68 ساله که از سال 1997 تا 2007 نخست وزیر بود ، با بیان اینکه این امر شامل تبعیض بین افراد واکسینه شده و واکسینه نشده است ، افزود: به جز به دلایل پزشکی ، افراد باید واکسینه شوند.

در پاسخ به اظهارات وی ، یک منبع ارشد دولتی به تشکیلات خودگردان گفت: “به نظر می رسد یک بار دیگر ، آقای بلر در مورد مواردی که قبلاً در حال آماده سازی است آگاهی یافته و تصمیم گرفته است که آنها را در ملاعام اعلام کند.

“این به یک عادت تبدیل شده است. با این حال ، ما از او برای ادامه حمایت خود تشکر می کنیم.”

در همین حال ، افرادی که برای ارائه شماره دوم خود تماس گرفته شده اند ویروس کرونا قرار ملاقات واکسن در اسرع وقت رزرو شود.

ماه گذشته ، کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی توصیه کرد که برای افراد آسیب پذیر بالینی و همچنین افراد بالای 50 سال فاصله دوز به هشت هفته کاهش یابد.

این حرکت با هدف مقابله با گسترش نوع COVID-19 است که برای اولین بار در هند کشف شد و به آن نوع Delta نیز می گویند.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش کننده ویدیوی با دسترسی بیشتر استفاده کنید

مصرف واکسن ها با افزایش

در کل ، بیش از 1.7 میلیون نفر از NHS متنی ارسال کرده اند و از آنها خواسته اند تا قرارهای خود را دوباره تنظیم کنند.

دکتر امیلی لاوسون ، رئیس برنامه واکسیناسیون COVID-19 NHS ، گفت: “واکسن م mostثرترین سلاح ما در برابر ویروس است و هرگز زمان مهمتری برای محافظت وجود نداشته است.”

بیش از 27 میلیون نفر در انگلیس در حال حاضر کاملا واکسینه شده اند.

حدود 33،525،485 نفر – بیش از سه چهارم جمعیت بزرگسال کشور – اولین دوز خود را دریافت کردند.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش کننده ویدیوی با دسترسی بیشتر استفاده کنید

صف های عظیم جلوی مرکز واکسیناسیون

همه اینها در حالی است که دولت قبل از تصمیم گیری در مورد لغو کامل محدودیت های COVID در 21 ژوئن “گزینه های دیگری را آماده می کند”.

در حالی که شماره 10 همچنان در حال برنامه ریزی برای ادامه با آخرین مرحله در نقشه راه است ، قبل از تصمیم گیری منتظر اطلاعات بیشتر است.

اعتقاد بر این است که گزینه های مورد بحث شامل پوشیدن ماسک صورت تحت شرایط خاص یا به تعویق انداختن پایان محدودیت های قانونی در تماس های اجتماعی به ژوئیه است.

تاکنون ، دولت فقط گفته است که “هیچ چیز در داده ها وجود ندارد” که نشان دهد تعویق قفل به تعویق افتاده است.

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش کننده ویدیوی با دسترسی بیشتر استفاده کنید

شرکت ها از قفل شدن بیشتر عصبی هستند

اندرو بریدگن ، نماینده محافظه کار ، به اسکای نیوز گفت که اگر کلیه اقدامات در 21 ژوئن برداشته نشود ، “اشتهای عمومی” برای محدودیت ها می تواند “خیلی سریع ضعیف شود”.

وی افزود: “Lockdowns برای محافظت از NHS وجود داشت. ما می دانیم که بستری شدن در بیمارستان بخش کوچکی از موارد فوق است. به ما گفتند که باید به زندگی با این ویروس عادت کنیم. زندگی با ویروس این نیست که” ما باید برای همیشه قفل شویم – این راه حلی نیست. “

در همین حال ، یک رئیس NHS به Sky News گفت که به نظر می رسد واکسن ها “زنجیره ای” را بین ابتلا به ویروس کرونا و بیماری جدی شکسته اند.

کریس هاپسون ، مدیر اجرایی تأمین کنندگان NHS ، گفت که در حالی که تعداد افرادی که در بیمارستان با این گزینه کشف شده اند و برای اولین بار در هند کشف شده اند ، همچنین به عنوان گزینه دلتا شناخته می شود ، در حال افزایش است ، اما بسیار کمتر از گذشته است. در امواج قبلی

روز شنبه ، انگلستان 5،765 مورد دیگر از ویروس کرونا را گزارش کرد – به طور قابل توجهی بیشتر از کل تعداد در همان روز هفته گذشته ، اما نسبت به بالاترین سطح در دو ماه جمعه.

دیدگاهتان را بنویسید