COVID-19: متخصص هشدار می دهد واکسن “کافی نخواهد بود” و بشریت باید “با ویروس کرونا سازگار شود” | اخبار انگلستان


یک واکسن برجسته هشدار داد ، واکسن ها به تنهایی برای شکست ویروس کرونا “کافی” نیستند و افراد باید از سبک زندگی خود “سازگار” کنند و برای جلوگیری از شیوع آن تماس خود را با دیگران به حداقل برسانند.

دکتر دیوید نابارو ، فرستاده ویژه سازمان بهداشت جهانی کووید -19به کی برلی از اسکای نیوز گفت که اگرچه “زندگی باید ادامه یابد” ، اما مردم باید ماسک صورت خود را ادامه دهند و “با احتیاط” رفتار کنند.

به روزرسانی های زنده COVID از انگلستان و سراسر جهان

دکتر دیوید نابارو ، فرستاده ویژه سازمان بهداشت جهانی برای COVID-19 ، ماسک صورت می زند
تصویر:
دکتر دیوید نابارو ماسک صورت Sky News را به مردم می زند تا مردم را به ایمنی ایمن کند

با تاریخ هدف بعدی برای اعطای دولت محدودیت ها در انگلیس هنوز برای 21 ژوئن تعیین شده است، وی گفت: “من واقعاً در تلاش هستم تا تکرار کنم که این فقط محدودیت ها نیست. آینده بشریت ما را ملزم خواهد کرد تا شیوه زندگی خود را طوری تنظیم کنیم که مانع شیوع این ویروس شود.

“ما می دانیم که ویروس به طور مداوم در حال تغییر است ، که به این معناست که واکسیناسیون یک دارایی شگفت انگیز و فوق العاده است ، کافی نخواهد بود.

“ما باید به گونه ای عمل کنیم که گویی ویروس تهدیدی دائمی است.”

دکتر نابارو هشدار داد که ویروس کرونا هنوز هم “بسیار خطرناک” است و مردم باید معقول باشند ، افزود: “آخرین چیزی که هر یک از ما می خواهیم این است که افرادی داشته باشیم که باید زندگی خود را محدود کنند اما این ویروس از بین نرفته است.

“از بعضی جهات ، در کمین است و فقط منتظر است تا دوباره ضربه بزند.

“بنابراین من می خواهم به همه پیشنهاد کنم ، لطفا واقعاً بسیار محتاط باشید.”

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش کننده ویدیوی با دسترسی بیشتر استفاده کنید

برنهام: منچستر نیاز به یک پرش دارد

دکتر نابارو اضافه کرد: “در واقع ، مردم در همه جا نیاز به تنظیم زندگی خود دارند تا تماس با دیگران را به حداقل برسانند ، ماسک صورت بزنند و به راحتی محافظت کنند.

وی گفت: “انجام چنین کاری بزرگ نیست که شما خودتان را مبدل کنید و ما می خواهیم از مردم بخواهیم که این کار را ادامه دهند و مراقب خود باشند ، زیرا این ویروس بسیار بسیار خطرناک و بسیار خطرناک است.”

اگرچه دکتر نابارو با رفع محدودیت ها مخالفت نکرد ، اما وی گفت که “برای مردم مهم است که” مراقب باشند ، زیرا در مدرسه ، دانشگاه ، بارها ، رستوران ها ، کلوپ های اجتماعی ، ویروس هنوز وجود دارد و می تواند خیلی سریع با یک جریان بزرگ برگردد. “

لطفاً از مرورگر Chrome برای پخش کننده ویدیوی با دسترسی بیشتر استفاده کنید

دولت “با دقت” در حال بررسی عروسی است

در مقابل اجلاس G7 در کورنوال، دکتر نابارو اظهار امیدواری کرد که رهبران “کاملاً واضح” بگویند که “آنها با هم کار خواهند کرد تا مطمئن شوند که جهان تا پایان سال 2022 واکسینه شده است.”

بعد از اینکه بوریس جانسون آخر هفته قول داددکتر نابارو گفت: “این هدیه ای برای نسل های آینده خواهد بود و نوعی راهنما است که ما واقعاً انتظار داریم و امیدواریم ببینیم.”

بیش از 40.5 میلیون نفر قبلاً اولین سکته مغزی را در انگلیس داشته اند ، بیش از 28 میلیون نفر کاملا واکسینه شده اند و افراد بین 25 تا 29 سال از زمان آغاز برنامه بیشتر جلسات صدها هزار نفر را رزرو کرده اند. اوایل این هفته.

اما نگرانی ها در مورد گسترش گزینه Delta که باعث ایجاد آن شده همچنان باقی است پرش در عفونت ها در هفته گذشته یا همین امر منجر به عدم اطمینان در مورد ادامه باز شدن قفل قفل انگلیس در 21 ژوئن شده است.

دیدگاهتان را بنویسید