COVID-19: وزیر بهداشت مت هانکوک می گوید: ارتباط ویروس کرونا با بیماری جدی “شکسته” است ، اما گزینه با هند باعث می شود که آرام شدن در 21 ژوئن دشوار باشد.


مت هانکوک به اسکای نیوز گفت: نسخه هندی ویروس کرونا در حال تصمیم گیری برای رفع محدودیت قفل در 21 ژوئن “دشوارتر” است ، زیرا سرعت انتقال آن بالاتر است.

نسخه جدید COVID-19وزیر بهداشت ، که به عنوان نوع دلتا نیز شناخته می شود ، 40٪ بیشتر از سویه کنت (آلفا) منتقل می شود ، وزیر بهداشت گفت ، تسکین فاصله اجتماعی برای تاریخ هدف اولیه در تعادل باقی مانده است.

آقای هنكوك در سخنرانی خود در روز Trevor Phillips كه روز یكشنبه پخش شد ، اظهار داشت: “این رقم آخرین توصیه ای است كه من دارم. این بدان معناست كه مدیریت ویروس با نسخه جدید Delta دشوارتر است ، اما مهم است كه ما معتقدیم با دو دوز از واکسنی که محافظت می کنید همان نسخه قدیمی است. “

آقای هانکوک خوشبین تر افزود که برنامه واکسن به این معنی است که ارتباط بین COVID و بستری در بیمارستان “قطع شده اما شکسته نشده” است.

دیروز ، یک مقام دولتی گفت وزیران اسکای نیوز هستند “گزینه های دیگر را آماده کنید” قبل از تصمیم گیری در تاریخ 21 ژوئن ، که ممکن است شامل برخی از محدودیت ها یا انتقال تاریخ به عقب باشد.

دبیر بهداشت همچنین گفت: واکسن ها برای افراد زیر 30 سال طی چند روز آینده باز خواهد بود.

وی گفت: “این هفته واکسن هایی برای افراد زیر 30 سال باز خواهیم کرد و یک قدم دیگر نزدیک هستیم که بتوانیم واکسن را به همه بزرگسالان این کشور ارائه دهیم.”

آقای هنکوک همچنین گفت که واکسیناسیون کودکان بالای 12 سال “فواید” خود را برای یادگیری به همراه خواهد داشت.

صف های بزرگی در مقابل مرکز واکسیناسیون هارو
تصویر:
افراد واجد شرایط تشویق می شوند که واکسن خود را رزرو کنند

آژانس تنظیم داروها و محصولات بهداشتی (MHRA) روز جمعه استفاده از واکسن Pfizer / BioNTech را برای کودکان 12 تا 15 ساله تأیید کرد.

دبیر بهداشت گفت: خوشحالم که تنظیم کننده ، پس از بررسی دقیق داده ها ، بیرون آمد و گفت اعتصاب برای افراد بالای 12 سال ایمن و مثر است.

“ما در حال حاضر از کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی (JCVI) ، متخصصان در این زمینه ، مشاوره ای در مورد رویکرد صحیح برای عملی کردن این موضوع دریافت می کنیم.

وی افزود: “من می خواهم به اندازه دیگران از آموزش دفاع كنم و اطمینان حاصل كنم كه بالن های كامل برای بردن به خانه نداریم ، خصوصاً همانطور كه ​​در پاییز دیدیم و این مزایایی برای آموزش دارد.”

آقای هانکوک گفت که این امر برای بازگشایی 21 ژوئن بسیار مهم است چهار آزمون تعیین شده توسط دولت انجام شده است: اجرای واکسن با موفقیت ادامه می یابد. شواهد نشان می دهد که واکسن ها به اندازه کافی برای کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر موثر هستند. تعداد دفعات عفونت باعث افزایش بستری در بیمارستان نمی شود. و این ارزیابی ریسک با “گزینه های نگرانی” جدید اساساً تغییر نمی کند.

دبیر بهداشت گفت که ارتباط بین موارد و بیماری های جدی با استفاده از واکسن تضعیف شده است – و از افرادی که اولین نمونه های خود را دریافت کرده اند خواست که نسخه دوم خود را رزرو کنند.

وی گفت: “همه باید بروند و ضربه دوم را بزنند ، زیرا ضربه اول به خودی خود چندان م effectiveثر نیست.”

“همه ما باید برویم و واکسن بزنیم و بنابراین این ارتباط بین تعداد موارد و تعداد بستری شدن در بیمارستان را قطع کنیم.”

پادکست All Out Politics را گوش دهید و دنبال کنید پادکست های اپل، Google Podcasts، Spotify، آب پاش

وزیر آموزش سایه ، کیت گرین روز یکشنبه به ترور فیلیپس گفت تصمیم در مورد تخفیف محدودیت ها در 21 ژوئن باید “شفاف” و “پایدار” باشد.

وی گفت: “این یک تصمیم بسیار دشوار ، کاملاً متعادل برای دولت است و تصمیم گیری بر اساس تمام داده های موجود کاملاً درست است.”

لیدی آن جانسون ، رئیس آکادمی علوم پزشکی ، گفت که هفته آینده در بررسی داده های عفونت “کاملاً حیاتی” خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید