West Midlands: قاچاقچیان مواد مخدر پس از تعقیب و گریز پلیس با سرعت 100 مایل در ساعت 500،000 پوند کوکائین پیدا کردند | اخبار انگلستان


پس از تعقیب و گریز پلیس با سرعت 100 مایل در ساعت از طریق پارکینگ رستوران ، یک جفت فروشنده مواد مخدر با 500 هزار پوند کوکائین دستگیر شدند.

کارمندان از میدلندز غربی در حالی که وسیله نقلیه مملو از مواد مخدر از یک شانه سخت برای برداشتن یک ماشین گشت M6 در حوالی سه راهی استفاده می کرد ، صدای “آه” واقعی پلیس را می شنید.

سایمون پاگت 39 ساله و دین استون 40 ساله به ترتیب به دلیل جرایم خود به مدت هفت سال و شش سال در زندان بودند.

سیمون پاژه در سمت چپ و دین استون در بند بودند.  عکس: پلیس غرب میدلندز
تصویر:
سیمون پاژ (L) و دین استون زندانی شدند. عکس: پلیس در غرب میدلندز

پاگت واگسال پشت فرمان BMW i8 بود ، در حالی که استون ، نیز اهل والسال ، مسافر بود.

راننده با رسیدن به سرعت 100 کیلومتر در ساعت ، بافندگی و پیاده شدن از اتومبیل ها و مسابقه دادن از طریق چراغ قرمز به سمت والسال ، راننده حتی در پارکینگ توبی کاروری قدم زد تا از دست پلیس فرار کند.

در یک نقطه از تعقیب و گریز ، که در 5 نوامبر سال گذشته انجام شد ، استون با کوله پشتی حاوی 5 کیلوگرم کوکائین “با خلوص بالا” از وسیله نقلیه به بیرون پرید.

پاژه پس از حدود پنج دقیقه متوقف شد ، حتی با استفاده از شاخص های خود قصد خود را نشان داد ، در حالی که استون پس از پرتاب کیف خود در بوت ، در تلاش برای سوار شدن به یک تاکسی گرفتار شد.

این دو نفر به قصد تحویل کوکائین اعتراف کردند ، در حالی که پاژه نیز به دلیل رانندگی خطرناک به جرم خود اعتراف کرد.

مندی دورینگتون افسر کارآگاه گفت: “پاگت و استون بدیهی است فکر می کردند که آنها بالاتر از قانون هستند و برای اتلاف وقت در صف ترافیک بسیار مهم هستند – اما متأسفانه آنها یکی از اتومبیل های گشتی ما را بردند.

“پاجت سعی کرد راننده پیشرفته پلیس را از بدن خود دور کند ، اما پس از چند دقیقه متوجه شد که این کار بی نتیجه است و منصرف شد.

در نتیجه تعقیب و گریز ، یک کوله پشتی با پنج کیلوگرم کوکائین به ارزش 500 هزار پوند انگلیس پیدا شد.  عکس: پلیس میدلندز وست
تصویر:
در نتیجه تعقیب و گریز ، یک کوله پشتی با پنج کیلوگرم کوکائین به ارزش 500 هزار پوند پیدا شد. عکس: پلیس در غرب میدلندز

“او در حال رانندگی با BMW i8 با ارزش بیش از 100000 پوند بود. وی در مصاحبه ای ادعا کرد که بودجه اتومبیل و سبک زندگی وی از طریق پرورش سگ ، قطع درخت و تجارت بازیابی وسیله نقلیه تأمین می شود ، که 300 هزار پوند انگلیس به او پیشنهاد می دهد.

“ما این درخواست را آزمایش خواهیم کرد و امور مالی او را بررسی خواهیم کرد … و سعی خواهیم کرد هرگونه پول یا دارایی را که وی نمی تواند ثابت کند که طبق قانون درآمد جرم جمع آوری کرده است ، توقیف کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید